Spotkania w ASP jak podcasty - Kręcioła w Lecton
Spotkania w ASP jak podcasty - Kręcioła w Lecton
Kopiuj tekst

Spotkania w ASP jak podcasty - Kręcioła w Lecton

Co za wiadomość! Z przyjemnością informujemy, że już dziś można wysłuchać spotkań z Akademii Sztuk Przepięknych tak jak słuchacie podcastów - wygodnie, wszędzie i bez żadnych opłat. Wersje audio rozmów z Anją Rubik, Dorotą Wellman czy polskimi himalaistami dostępne są już w aplikacji Lecton. A będzie ich jeszcze więcej!

Akademia Sztuk Przepięknych na Pol’and’Rocku to rozmowy z gośćmi, którzy prowokują do myślenia, idą pod prąd, działają. Chcemy dzielić się nimi ze wszystkimi, którzy mają otwarte głowy, chcą słuchać i dyskutować. Teraz mamy kolejne miejsce, w którym będzie można posłuchać o tym jak udała się kampania #sexedpl, czym jest patriotyzm dla Artura Barcisia lub jak wyglądały początki kariery Katarzyny Sokołowskiej.
Lecton to aplikacja mobilna, która umożliwia dostęp do ulubionych nagrań w wygodny i przystępny sposób. W swojej bazie ma niemal 2000 audiobooków po polsku, najlepsze polskie podcasty i teraz także nagrania z Akademii Sztuk Przepięknych z Pol’and’Rock Festival! Spotkania dostępne są bezpłatne, tak jak wiele innych nagrań. Aby otrzymać dostęp do wszystkich audiobooków - wystarczy uruchomić płatną subskrypcję.
Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem lub iOS.
Posłuchaj!
Fot. Lucyna Lewandowska

Fot. Lucyna Lewandowska

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.