Coca-Cola niezmiennie gra z Jurkiem Owsiakiem

Coca-Cola niezmiennie gra z Jurkiem Owsiakiem

Opublikowany

Coca-Cola, jako partner napojowy, po raz kolejny zagwarantuje orzeźwienie podczas zbliżającego się 24. Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą. Marka przygotowała unikalną i dedykowaną puszkę, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka. Dodatkowo, podczas kilku dni Festiwalu aktywna będzie Strefa Sprite Refreshment, gwarantująca moc niespodzianek i charakterystycznych dla brandu nieoczywistości.

W dniach 2-4.08.2018 odbędzie się 24. edycja Festiwalu Pol'and'Rock, będącego hołdem i podziękowaniem za wsparcie, jakie co roku udzielane jest Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przez setki wolontariuszy i darczyńców. Idea największej orkiestry świata będzie wspierana przez markę Coca-Cola, która zapewni uczestnikom festiwalu orzeźwienie. Coca-Cola – tak jak w minionych latach – przygotowuje sprofilowaną pod to wydarzenie puszkę Coca-Cola. Jej projekt wyszedł spod ręki Jurka Owsiaka, dyrygenta tak WOŚP, jak i Festiwalu. Autorska puszka dostępna będzie w sprzedaży podczas Festiwalu oraz w wybranych sklepach na terenie kraju jako edycja limitowana.  

Coca-Cola w swoim DNA od początku ma zapisane takie wartości jak: radość, miłość, przyjaźń i bycie razem. Dlatego - kolejny już rok - nie mogło nas zabraknąć na Festiwalu muzycznym dyrygowanym przez Jurka Owsiaka, Pol'and'Rock. Jesteśmy dumni, że wspólna kooperacja, w tym limitowana festiwalowa edycja puszek Coca-Cola oraz sygnowana Sprite Strefa Refreshment, stanowią odpowiedź na potrzeby rzeszy fanów dobrej muzyki oraz wolontariuszy i sympatyków WOŚP. Zagwarantujemy im orzeźwienie, nie gasząc jednocześnie pragnienia muzycznych wrażeń.

Paola Sandoval, Dyrektorka ds. Marketingu w Coca-Cola Poland Service

Dla wszystkich wielbicieli muzyki, którzy nie będą mogli przyjechać do Kostrzyna nad Odrą na kanałach social media marki dostępna będzie relacja na żywo z festiwalu Pol'and'Rock.
Coca-Cola2.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij