Zagłosuj na Pol'and'Rock Festival
Zagłosuj na Pol'and'Rock Festival

Fot. Stanisław Wadas

Zagłosuj na Pol'and'Rock Festival

Pol'and Rock Festival został nominowany w konkursie UK Festival Awards 2018 w kategorii w kategorii Best Overseas Festival! Zagłosuj na Najpiękniejszy Festival Świata!

UK Festival Awards to nagrody przyznawane corocznie, w różnych kategoriach, festiwalom muzycznym odbywającym się w Wielkiej Brytanii, oraz najlepszemu festiwalowi zagranicznemu - odbywającego się poza Wielką Brytanią. Nagrody po raz pierwszy zostały wręczone w 2004 roku i są produkowane przez Virtual Festivals.com. Laureci nagród wyłaniani są za pośrednictwem głosowania publiczności, na stronie internetowej UK Festival Awards:

The UK Festival Awards 2018 Voting Platform Survey

Web survey powered by SurveyMonkey.com. Create your own online survey now with SurveyMonkey's expert certified FREE templates.

Czytaj więcej

Żeby każdy festiwal miał równe szanse w głosowaniu - organizatorzy zestawiają ilość oddanych głosów z ilością uczestników danego wydarzenia. 
Głosowanie trwa od środy (10 października) do wtorku (30 października). 
Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 6 grudnia 2018 roku w legendarnym londyńskim Troxy.
Każdy, kto odda swój głos w plebiscycie, ma szansę wygrania słuchawek Audio Technica ATH-M50X. Uczestnicy mogą także wziąć udział w losowaniu vouchera o wartości £100 do zrealizowania na platformie Amazon.
Fot. Arek Drygas

Fot. Arek Drygas

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.