Ricoh na Pol’and’Rock Festival

Fot. Artur Rawicz

Ricoh na Pol’and’Rock Festival

Opublikowany

Podczas tegorocznego Pol’and’Rock Festival tuż przy scenie głównej ponownie zacznie działać Ricoh Photo Studio. Ricoh fotografuje uczestników festiwalu już od 20. edycji a właścicieli pamiątkowych zdjęć są już tysiące. W namiocie Ricoh będzie można również wypróbować aparat sferyczny Ricoh Theta i zrobić sobie zdjęcie 360°. W tym roku motywem przewodnim strefy 360° będzie podwodny świat.

Ricoh Bubble Show

Namiot Ricoh będzie miejscem z największą liczbą mydlanych baniek na całym festiwalu. Codziennie zaplanowano malownicze bańkowe pokazy. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie na najlepsze bańkowe selfie.

Każda edycja festiwalu to dla nas duże święto i okazja do pokazania naszych produktów fotograficznych w akcji. Cieszymy się, że jest spora grupa osób, która ma kolekcję zdjęć z naszego fotograficznego studia z kilku edycji festiwalu. Każdy dzień Pol’and’Rock to również duży sprawdzian dla naszych urządzeń drukujących i multimedialnych, z których podczas festiwalu korzystają organizatorzy.

Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska

Strefa dla dzieci

W tym roku w namiocie Ricoh będzie również działać strefa dla dzieci. Dzieciaki będą mogły w niej rysować na tablicach interaktywnych i podszkolić swoją ekologiczną wiedzę.

Ricoh na Pol’and’Rock

Ricoh jest partnerem technologicznym Pol’and’Rock. Za kulisami festiwalu pracuje kilkadziesiąt urządzeń drukujących Ricoh oraz rozwiązania multimedialne, firma jest również partnerem strefy dla mediów.
37062866_1560503477382643_1427494885484658688_o.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij