Unikalne auto Chajzera i Pol’and’Rock z lotu ptaka tylko w Strefie Allegro!

Unikalne auto Chajzera i Pol’and’Rock z lotu ptaka tylko w Strefie Allegro!

Opublikowany

Już za kilka dni widzimy się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata! Poza koncertami, nie zabraknie też atrakcji przygotowanych przez naszych partnerów. Dzisiaj zapraszamy do Strefy Allegro, która znajduje się w pobliżu sceny głównej.

Unikatowe auto w Strefie Allegro

Festiwal Pol'and'Rock to nie tylko okazja do podziękowania wolontariuszom za Finał WOŚP. To także doskonała okazja, by przygotować się na kolejny, 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jego internetowe aukcje na Allegro. W tym celu swoje wysiłki połączą Filip Chajzer i Szymon Chwalisz. W Strefie Allegro pojawi się zabytkowy Volkswagen Golf, który w trakcie trwania festiwalu zamieni się w „motoryzacyjne dzieło sztuki”. Oczywiście przy aktywnym udziale uczestników Pol'and'Rocka. Auto będzie malowane w czwartek i piątek (2-3 sierpnia) w godzinach 12:00-16:00, a w styczniu trafi na licytację WOŚP. Zapraszamy do obejrzenia niezwykłego samochodu w Strefie Allegro!
Projekt malowania Golfa Filipa 80 przod allegro.jpg

Wielkie Koło

W Strefie Allegro nie zabraknie kultowego już Wielkiego Koła. To wyjątkowa okazja, by spojrzeć na festiwalowe pole z ponad 30 metrów! To także wyjątkowa sceneria do wywiadów i zdjęć. Zapraszamy przedstawicieli mediów do wejścia na młyn poza kolejką. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z Michałem Bonarowskim ([email protected]), tel. +48512142661 Istnieje także możliwość jazdy młynem po zmroku!
koło noc.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij