Wraz z Allegro dotknij technologii na Pol’and’Rock Festival

Fot. materiały prasowe Allegro

Wraz z Allegro dotknij technologii na Pol’and’Rock Festival

Opublikowany

Wiele nowości czeka w tym roku na uczestników festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Zmieniła się nie tylko nazwa imprezy (dawniej Przystanek Woodstock), ale także atrakcje dla festiwalowiczów. W Strefie Allegro nie zabraknie kultowego już wielkiego koła, które góruje nad polem. Ale poza tym w festiwalowej ofercie wiele nowych rozrywek, które mają wypełnić czas pomiędzy koncertami. W tym roku Allegro zaprasza do strefy Dotknij Technologii!

Co roku, na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą dziesiątki tysięcy osób odwiedza pomarańczową strefę Allegro. Ta edycja mocno zaskoczy uczestników.

Wielkie Koło, czyli symbol tego festiwalu, oczywiście będzie z nami. 24 gondole, 36 metrów nad ziemią. Będą też jak zwykle pożądane zestawy gadżetów od Allegro. Ale jako firma technologiczna, szczególnie chcemy przybliżyć osiągnięcia XXI wieku uczestnikom festiwalu. Jeśli wydaje się Wam to trudne w festiwalowych warunkach, postaramy się Wam pokazać, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Krzysztof Śpiewek, manager CSR Allegro

Fot. materiały prasowe Allegro

Fot. materiały prasowe Allegro

Będą więc oryginalne gif’y robione jednocześnie 10 aparatami, by uzyskać spektakularny efekt 3D na zdjęciu. Będzie laserowe grawerowanie telefonów pamiątkowym logotypem Pol’and’Rocka. Allegro zaprosi też na pierwsze w historii festiwalu dronowisko, czyli przestrzeń swobodnych lotów dronami. Będzie tor testowy elektrycznych deskorolek i hooverboardów, gdzie goście Strefy Allegro sprawdzą, jak jeździ się elektrycznymi pojazdami.

Z technologiczną wersją na Pol’and’Rocku zaprezentuje się też największa rowerowa kampania społeczna, jaką organizuje Fundacja Allegro All For Planet. “Kręć Kilometry po technologię” zrealizujemy wirtualnie łącząc rowery z technologią VR.

Paulina Kazimierska, Allegro

Fot. materiały prasowe Allegro

Fot. materiały prasowe Allegro

Z jedną z niespodzianek na Pol’and’Rocka przyjedzie osobiście Filip Chajzer.

Co z tej niespodzianki wyniknie, sami jeszcze nie wiemy. Powiem tylko, że będzie to połączenie motoryzacyjnej pasji Filipa i artystycznych umiejętności Szymona Chwalisza, który słynie z finezyjnie malowanych gitar na aukcje WOŚP. A niespodzianka oczywiście będzie z aktywnym udziałem uczestników festiwalu.

Krzysztof Śpiewek, manager CSR Allegro

W Strefie Allegro będzie także przestrzeń do odpoczynku i ładowania baterii w smartfonach. Chillout z pomarańczowymi leżakami posłuży również wieczorem do oglądania koncertów. Tę możliwość będzie można wygrać w licznych konkursach w Social Mediach. W punkcie Mobilnego Allegro będzie można z kolei odebrać zakupione w sieci limitowane wersje koszulek. 
K49_PW2017_ALLEGRO_KOSZULKA_MESKA_CALOSC_Obszar roboczy 1.jpg
Allegro, jak co roku, zorganizuje też bezpłatny transport na festiwalowe pola. AllegroBusy kursować będą codziennie spod kostrzyńskiego dworca PKP.  

Więcej informacji o Strefie Allegro na festiwalu Pol’and’Rock na stronie: https://polandrock.allegro.pl.

Kopiuj tekst

Udostępnij