Spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych poprowadzą dziennikarze Onetu

Fot. Lucyna Lewandowska

Spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych poprowadzą dziennikarze Onetu

Opublikowany

Podczas zbliżającego się Festiwalu Pol’and’Rock dziennikarze Onetu poprowadzą spotkania Akademii Sztuk Przepięknych. Gośćmi spotkań ASP będą między innymi: Jacek Fedorowicz, Chris Niedenthal, Dorota Wellmann, Artur Barciś, Jerzy Górski, Katarzyna Sokołowska, Bogusław Wołoszański, Anja Rubik oraz himalaista Janusz Gołąb.

Spotkania Akademii Sztuk Przepięknych z ramienia Onetu poprowadzą: Katarzyna Janowska, Janusz Schwertner, Piotr Kędzierski, Piotr Halicki, Łukasz Grass, Marcin Cejrowski oraz Bartosz Węglarczyk.

Mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych jest mBank a szczegółowy harmonogram spotkań dostępny jest tutaj: https://kultura.onet.pl/polandrock.

W serwisie Onet już dziś funkcjonuje sekcja poświęcona najważniejszym informacjom związanym z tegoroczną edycją Festiwalu. Pod adresem https://kultura.onet.pl/polandrock  można znaleźć najbardziej aktualne wieści o przygotowaniach, a w czasie trwania Festiwalu pod tym adresem publikowane będą na bieżąco najświeższe relacje, zdjęcia i materiały multimedialne z najważniejszych festiwalowych zdarzeń.

Onet zapewni także szczegółowe informacje pogodowe dla Kostrzyna nad Odrą, tak aby uczestnicy mogli jak najlepiej przygotować się do udziału w Najpiękniejszym Festiwalu Świata.
Fot. Lucyna Lewandowska

Fot. Lucyna Lewandowska

Onet będzie także widoczny w przestrzeni Pol’and’Rock Festival. Na polu namiotowym pojawi się nowy punkt orientacyjny - maszt z neonem Onetu, który będzie ułatwiać uczestnikom odnalezienie się w tłumie. U podstaw masztu pojawią się także ścianki do selfie. Sprawdź masz na naszej mapie!  

Oprócz spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych, uczestnicy Festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. Jak co roku zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowanych będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych.

Onet otrzymał tytuł Horyzontalnego Patrona Internetowego Pol’and’Rock Festival i na zasadzie wyłączności wśród innych portali horyzontalnych będzie współpracował przy Najpiękniejszym Festiwalu Świata, który odbędzie się w dn. 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Wyłączność dla Onetu przy Pol’and’Rock Festival (d. Przystanek Woodstock) to efekt doskonałej współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy podczas ostatniego Finału WOŚP – wówczas portal Onet był wyłącznym horyzontalnym patronem internetowym wydarzenia.
Fot. Lucyna Lewandowska

Fot. Lucyna Lewandowska

Kopiuj tekst

Udostępnij